KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7764334
*
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 september 2012
kl 17:31:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/9 11:08:03
1
200 kr
10/9 17:14:39
2
150 kr
10/9 17:17:34
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12
*
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 september 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/9 11:08:03 | 1 | 200 kr |
| 10/9 17:14:39 | 2 | 150 kr |
| 10/9 17:17:34 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk mÃ¥lare född 1942 i Stockholm.Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12



