KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7764334
*
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 september 2012
kl 17:31:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/9 11:08:03
1
200 kr
10/9 17:14:39
2
150 kr
10/9 17:17:34
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:04
-
2085 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:13
*
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 september 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/9 11:08:03 | 1 | 200 kr |
10/9 17:14:39 | 2 | 150 kr |
10/9 17:17:34 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk mÃ¥lare född 1942 i Stockholm.Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:04 -
2085 Oljemålning
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad. Ol..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:13